Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Web siteniz, sizin ya da firmanızın kurumsal kimliğinin dijital platformlarda oluşan bir yansımasıdır. İnternet ortamında erişilebilirlik ve ticari amaçlarınızın gerçekleşmesi ile birlikte mevcut müşteri portföyünüzü de geliştirmeniz için kullanabileceğiniz en etkili yöntem web sitenizdir.

 

Tasarım aşamasında A’ dan Z’ ye firmanıza uygun titiz bir şekilde ilerlediğiniz takdirde, sitenize giren ziyaretçilerinizin potansiyel müşterileriniz olma olasılığını oldukça yükseltmiş olursunuz. Günümüzde çoğu kişi ziyaret ettiği web sayfalarında alışveriş yapmadan önce mutlaka web tasarım konusuna dikkat etmektedir. Siteniz ne kadar çekici ve kullanımı kolay olursa o kadar fazla kullanıcı tercih edecektir.

Web Tasarımı Süreklilik İsteyen Bir İştir.

İyi bir tasarıma sahip olmanız, sizlerin güvenilir bir marka olduğu izlenimini de bırakacağı için ziyaretçileriniz kısa süre içerisinde sizlere yeni müşteriler olarak dönecektir. İnsanların dikkatini dağıtan ve ihtiyaçlarına ulaşmakta zorluk çektikleri web tasarımları, ziyaretçilerinizin sitenizde daha kısa süre durmasına ve sizi tekrar ziyaret etmemesine yol açabilmektedir.

Web tasarımı aynı zamanda süreklilik isteyen bir iştir. Genel konseptinizin planlanması ve oluşturulmasından sonra mutlaka özgün ve güncel içerikler ile siteniz sürekli olarak ayakta tutulmalıdır. Ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilecek, ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgiyi aktarabileceğiniz içerikler aynı zamanda arama motorları tarafından da değer görmektedir.

Responsive Tasarım

Mobil cihazların günümüz teknolojisinde neredeyse bilgisayarlardan daha fazla kullanılmasından dolayı artık mobil platform uyumu web tasarım süreçlerinde olmazsa olmaz bir rol alıyor. Ziyaretçilerinizin web sitenizi mobil cihazlar üzerinden görüntülediklerinde hata ile karşılaşmaları ve tasarımınızın mobil cihazlar ile uyumlu olmaması sizin ve firmanızın adınıza büyük bir kayıp olacaktır.

Bu sebeple web tasarımının en önemli adımlarından birisi artık mobil uyumlu yani Responsive olmasıdır. Mobil uyumlu web tasarımları sayesinde asla azımsanmayacak boyutta olan büyük bir kullanıcı kitlesine hitap edebilirsiniz.

Neden Veta Medya?

Sayfanızın genel konseptini belirleyerek, şahsınıza yada firmanıza ait en uygun tasarım ortaya çıkartarak konsepte ait bir şekilde tasarım sürecini tamamlayarak Web Sitenizi size teslim ediyoruz.

Tasarımınız sona erdikten sonra ihtiyacınız olabilecek tüm işlemleri Web sayfanızın Admin Paneli üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca web sayfanızın kodlamasını yaparken tamamen arama motorlarına uygun optimize edilmiş şekilde tasarladığımız için Google da üst sıralarda çıkarak müşteri kitlenizi genişletmenizde yardımcı oluyoruz.

Tarih: 13 Mart 20

Okuma: 2936