E-Ticaret Hizmetleri

E-Ticaret Hizmetleri

Değişen ticaret anlayışı ile internet üzerinden sanal mağaza kurarak ürün satma fikri bir çok girişimci ve işletmecinin gündemindedir.
Türkiye' deki sanal ticaret yıllık 50 milyar TL’ yi bulan hacmi ile sürekli bir büyüme kaydetmektedir.

Neden E-Ticaret Sitesi Açmalısınız?

E-ticaret siteleri üzerinden ise yılda 18 milyar TL ve üzeri alışveriş gerçekleşmektedir. İnternet, gerek toplumun her kesimi tarafından kullanılabilmesi, gerekse her türlü sosyal ve ticari faaliyetin yapılabilirliğine izin vermesi açısından yeni e-iş fikirlerine olanak tanımaktadır. 

Ürün ve hizmetlerinizin internetten online mağaza açılarak mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşılabilmesi ve satılması, tahsilatının alınabilmesi yapılabilir hale gelmiş ve çok daha basitleşmiştir. Artık bir kaç saat içerisinde online mağaza açarak, birkaç gün içinde de müşterilerin ziyaretine açarak satış yapmak mümkün olmuştur. 

Online ticarete adım atmaya karar verdiğinizde e-ticaret ekosistemi olarak bahsedeceğimiz; Site trafiği, site güvenliği, online ödeme sistemleri, dijital pazarlama, kargo ve lojistik hizmetleri, SEO, sosyal medya, adwords gibi online ticaretin olmazsa olmaz kavramları sıra ile karşınıza çıkacaktır. 

Veta Medya olarak e-ticaret danışmanlık hizmetimiz kapsamında İstenilen e-ticaret projesi ve online mağaza sistemi analize edilmekte, projelendirilip devreye alınmakta ve ihtiyaç duyulduğunda da teknik yardım ve destek hizmetleri anında verilmektedir.

Tarih: 11 Mart 20

Okuma: 2891