Hakkımızda

Hakkımızda

Veta Medya Web Tasarım Ve Sosyal Medya Ajansı, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur.

2015' den günümüze iş ortaklarımızın güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, internet mecrasındaki tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimiz ile güçlü bir bağ kurmak, web tasarım sektörünün en tepesinde kendimize yer bulmak ve bu hedefimize varmak niyetindeyiz. Tüm mişterilerimize firma veya marka değeri katarak inovatif çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel web tasarım, grafik tasarım ve sosyal medya hizmetleri vermekteyiz.

Belirlediğimiz müşteri profiline yönelik tasarım ihtiyaçlarını giderirken günümüz koşullarını temel alan, geleceğe de hazır şekilde, web tasarım ve yazılım ihtiyaçlarını gideriyoruz. En son teknoljiyi takip ederek AR-GE ve ÜR-GE konusunda yetkinliğimiz ile güncel sorunlara güncel çözümler üretiyoruz.

Doğru stratejiler ve web sunum teknikleri ile hedef kitlemize, optimal bir bütçe ile ve bu yatırımın tam karşılığını verme hedefi ile çalışmalarımızı mükemmel kılmaya çalışıyoruz.

Veta Medya olarak çalışmalarımıza başlarken güncel web trendlerini ve gelişen yeni teknolojileri takip ederek, bazen de trendleri kendimiz belirleyerek rakiplerimizden farklı olmayı başararak daha kaliteli çalışmaları hayata geçirerek kalifiye çözüm arayan müşterilerimize yüksek kalite çözümler sunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz alanları aşağıdaki hizmetlerimiz linke tıklayarak detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Web tasarım aşamaları nelerdir?

Ön görüşmede aşamasında beklentiler ve hedefler belirlenirken, ayrıca firma ile ilgili detaylı bilgiler öğrenilmektedir.

Daha sonra araştırma, raporlama işlemi yapılmakta ve bu sayede firmanın beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak bir tasarım ortaya çıkartılmaktadır.Raporlama yapılarak da tasarımın ana hatları müşteri ile paylaşılmaktadır.

Size yada firmanıza en uygun renk paletlerinin seçimi yapıldıktan sonra, logo, banner  ve sitede kullanılacak tüm görsel öğelerin tasarımlarının yapılması web tasarımı projelerinin en önemli aşamalarından biridir.

Diğer aşamalar gibi bu aşamada da oldukça başarılı olan Veta Medya ekibi, müşteri onay verene kadar bu aşamayı devam ettirir. Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizinde fikri alınarak şekillendirilir ve sonuçlandırılır.

Proje, testleri bitirilip son kontrolleri yapıldıktan sonra müşterinin onayı alınarak uygun ve hızlı bir hostingle yayına başlar.

Zaten arama motorlarının çalışma mantığına uygun olarak kodlanmış ve tasarlanmış sitede anahtar kelimeler ön plana çıkarılır ve başta Google olmak üzere birçok arama motoruna kaydı yaptırılır. Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi ile ilgili eğitimlerden sonra site müşterimize teslim edilir.

Bu aşamadan sonra da Veta Medya site güncellemeleri, adwords, seo çalışmaları ve her türlü sorununuz için daima yanınızdadır.

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  Hizmet vermekte olduğumuz sektörde, bireye, kuruma ve toplumun her kesimine saygısı olan, güven duygusunun bitmek üzere olduğu şu dönemde ahlaki değerlerimize bağlı kalmak ve çalışanlarımızı ve müşterilerimizin menfaatlerini her platformda öncelikli hale getirmektir.

 • Vizyonumuz

  Tüm rakip firmaların çalışmalarımızdan esinlenerek hedef belirledikleri; reklam, tanıtım, tasarım ve medya planlama konularında eksiklik yaşayan tüm kurumların örnek aldığı bir siim haline gelmektir.

  Kaliteyi, ekonomik çözümlerle bütünleştiren ve bize güvenen müşterileri memnun etmeye çalışan öncü bir isim haline gelmektir.

  Hedeflerine ulaşmak isteyen tüm kurumların, yaşayacakları tüm engellerde, Veta Medya' in var olmasının özgüveniyle, başaracaklarına odaklanmış olmalarıdır.

  En büyük gayemiz, Daha Fazla Bilgi sahibi olan, kaliteli, duyarlı ve daha çok Dürüst bir ülke inşaa etmektir.

 • Kalite Politikamız

  Faaliyet Alanımızda

  Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve Sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, Aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır…

  Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak Müşteri Coşkusu (sadık, memnun Müşteriler) yaratmak için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, Kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir.

  Kalite Politikalarımız gereği çalışmalarımızın ücretleri Anlaşma esnasında %50 Teslimat esnasında %50 olarak alınmaktadır.